ראשי | אימון אישי | מאמנים אישיים מומלצים | ביאנקה שיינר - טיפול רגשי לילדים ולבני נוער בראשון לציון

ביאנקה שיינר - טיפול רגשי לילדים ולבני נוער בראשון לציון

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

ביאנקה שיינר - מורה לחיים, מאמנת אישית לילדים, נוער ומתבגרים. בעלת תואר שני בחינוך ובניהול מערכות חינוך, מובילה את פרויקט נחשון למנהיגות ומצוינות. מורה ומחנכת כעשרים ושבע שנים. כמאמנת אני מלווה לילדים, בני נוער ומתבגרים לתהליך שמוביל להקשיב לעצמם, להאמין בעצמם, להאמין שהם ראויים לאהבה. אני משלבת באימונים סוגים שונים של קלפים טיפוליים, מדיטציה ודמיון מודרך, אך עיקר העבודה בתחום הרגשי.

לילדים רבים פחדים חברתיים. כדי שילדכם ילמד להתמודד עם פחדים אלו, הוא צריך להתעמת עימם בהדרגה. תכננו עם ילדכם תוכנית פעולה שמורכבת מצעדים קטנים. חברו יחד עם הילד צעדים המובילים למטרת על- התגברות על הפחד. מהצעד המפחיד פחות לצעד המפחיד ביותר. הגדירו פרס שילווה כל צעד ועזרו לילד לאמץ דרכי חשיבה יעילות.

יחד נלמד לשחרר את הפוטנציאל הזוהר החבוי בילדכם, שמחה חסרת גבולות, אהבה, יצירתיות, שיפור ביטחון עצמי, טיפול בדחיינות וכד'.

בואו נגשים יחד את החלומות שלנו. נגלה את החזקות שלנו. נפתח יחד את הביטחון העצמי והדימוי העצמי. נאמץ חשיבה חיובית שתוביל להצלחה. נלמד יחד לשתף פעולה וליצור קשרים חדשים, לשתף ברגשות, ולפתח אומץ לומר מה אנו חושבים.

אני בעלת מעל ל- 7 שנות ניסיון כמאמנת אישית.

הקליניקה שלי בראשון לציון.

טלפון:
072-2285595

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

5.00

עוד באותו נושא:

דמיון מודרך, טיפול רגשי לילדים, ביאנקה שיינר, טיפול רגשי בראשון לציון, אימון אישי לילדים, אימון אישי לנוער