ראשי | בריאות | מטפלים מומלצים | יוסי גולן - רפלקסולוג בנס ציונה

יוסי גולן - רפלקסולוג בנס ציונה

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

יוסי גולן - רפלקסולוג, מאמן אישי ומטפל ברפואה משלימה. אני רפלקסולוג מוסמך, מטפל ומאמן אישי ועסקי בשיטת בלסקי. כמטפל אני מתמחה ברפלקסולוגיה, NLP, בודהיזם, דמיון מודרך, מדיטציות, שימוש בפרחי באך וטיפול באמצעות שמנים אתריים.

בנוסף לכך, אני מכהן בצוות ההוראה של המגמה לרפלקסולוגיה בבית הספר רידמן, מייסד וחבר הנהלה של האגודה הארצית לרפלקסולוגיה ופועל כמאמן אישי ועסקי.

אני מטפל בילדים ובמבוגרים הסובלים מבעיות רגשיות ופיסיות כאחת, למשל כאבי גב, כאבי ראש, בעיות במערכת החיסון, לחץ וסטרס, מודעות וחוסר ביטחון עצמי, קשב וריכוז וכד'.

אתגר פיזי אשר פגשתי לפני מספר שנים לימד אותי כי באפשרותנו להתמודד ולהתגבר על מחלות ואתגרים אחרים. אם נבין שאנו יוצרים את המחלה נבין שגם באפשרותנו ל"רפא" אותה. אותו אתגר ותהליך אשר חוויתי על בשרי היווה טריגר לשינוי הגדול בחיי והוביל אותי למקום בו אני נמצא כיום.

גם אתם רוצים חיים מלאים יותר, איכותיים יותר, באם גם אתם רוצים למצוא פתרון לבעיה שלכם או של בן/ת משפחה, בין אם מדובר בתחום הרגשי, הנפשי או הפיסי? אתם מוזמנים לפנות אליי ולהתאהב בחיים שלכם מחדש!

הניסיון שלי הוא מעל ל- 10 שנים.

הקליניקה שלי היא בבאר יעקב הקרובה לנס ציונה, ראשון לציון, רמלה ורחובות. 

אתם מוזמנים להתקשר לטלפון המופיע כאן ולהתייעץ עימי בשיחת חינם.

טלפון:
072-2285948

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

5.00

עוד באותו נושא:

מהי רפלקסולוגיה, רפואה משלימה ברחובות, יוסי גולן, רפלקסולוגיה בגוש דן, רפלקסולוגיה בנס ציונה, רפואה משלימה בנס ציונה, אימון אישי בנס ציונה, אימון עסקי בנס ציונה, רפלקסולוג ברחובות, רפלקסולוגיה ברחובות, אימון אישי ברחובות, אימון עסקי ברחובות