ראשי | בריאות | מטפלים מומלצים | רונה צדיק כהן - טיפול בחרדות ודיכאון באזור ירושלים

רונה צדיק כהן - טיפול בחרדות ודיכאון באזור ירושלים

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

רונה כהן, מטפלת בכירה בשיטת עוצמת הרכות ומנחה סדנאות של מעגלי נשים.
למדה אצל מפתחת השיטה הד"ר טובי בראונינג.

אני מטפלת במגוון בעיות כמו: דיכאון, חרדה, מתח נפשי, גיל המעבר, נשים בהריון ולאחריו,  היפראקטיביות, קשיי למידה, הפרעות קשב וריכוז, כאבי ודלקות פרקים, הרגשת תקיעות, חוסר ביטחון עצמי וכד'.

עוצמת הרכות היא שיטה לריפוי גוף-נפש, להתפתחות אישית, לשיפור איכות החיים, הבריאות, הזוגיות, ולשיפור מערכות יחסים בכלל. מעבר לכך, עוצמת הרכות היא גישה רבת עוצמה לחיים, המאפשרת לכל אדם לממש את מלוא פוטנציאל חייו.

כמו החיים עצמם, השיטה מבוססת על עיקרון הקצב, ועל יסוד המים. הטכניקה הפיסית היא נענוע עדין של הגוף, בקצב הקרוב לקצב פעימות לבו של העובר - בין 120 ל- 160 פעימות בדקה. קשר עוברי זה משמעותי - הוא מעורר בגוף את זיכרון התפתחותנו המופלאה ברחם, ויוצר תנאים חיוניים להבראה: תחושות ביטחון, הגנה וחמימות. השיטה מאוד מתאימה לילדים בגיל ההתבגרות, נשים בגיל המעבר, בהריון ולאחר לידה.

אני גם מנחה קבוצות הוליסטיקה לילדים ומבוגרים – למודעות, מגע וחוויה עוצמתית, סדנאות של מעגלי נשים - לנשים בכל הגילאים, קבוצות תמיכה והעצמה נשית וכד'.

טיפולים וייעוץ בירושלים ובקיבוץ גזר.

צרו עימי קשר טלפוני לקבלת יעוץ אישי, טיפולים או סדנאות.

טלפון:
072-2285971

קישור לאזור האישי שלי

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 לניווט אל הקליניקה באמצעות WAZE 
לחצו כאן
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

0

עוד באותו נושא:

טיפול בחרדות בירושלים, רונה צדיק כהן, טיפול בחרדות ברמלה, טיפול בחרדות במודיעין, שיטת עוצת הרכות, שיטת עוצת הרכות במודיעין, שיטת עוצת הרכות ברמלה, סדנאות מעגלי נשים, טיפול במתח נפשי במודיעין, טיפול במתח נפשי ברמלה, טיפול במתח נפשי בירושלים, שיטת עוצת הרכות בירושלים