ראשי | בריאות | מטפלים מומלצים | מלכה טויטו - טיפולי רייקי ויוגה צחוק בחולון

מלכה טויטו - טיפולי רייקי ויוגה צחוק בחולון

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

מלכה טוויטו - מטפלת ברפואה משלימה המתמחה ברייקי, תרפיה בצחוק, מיוזיק צחוק- שיטת טיפול המשלבת מוזיקה וצחוק, יוגה צחוק, ליצנות רפואית ועוד. אני גם מאמנת אישית המשלבת אימון עם טיפולי תרפיה בצחוק.
 
אופן הטיפול שלי - טיפולים בעזרת רייקי- מגע ידיים בשיטת הרב יצחק פנגר- שיטת FHT, העצמה אישית וכלים להשתמש בתת המודע שלנו, דמיון מודרך, טיפולים עם אבני קריסטל ולבסוף תרפיה בצחוק להכנסת שימחה ואושר לחיינו.
 
אני מטפלת במגוון נושאים, כמו למשל - אני עוזרת לחולי סרטן, מטפלת במקרים של דיכאון, הרגשת חוסר שימחה בחיים, הרגשת תקיעות וחוסר הגשמה עצמית, חוסר ביטחון עצמי, התלבטות לגבי קבלת החלטות, לחץ וסטרס, בעיות במשפחה ובזוגיות וכד'.
 
אני בוגרת ליצנות רפואית טיפולית בכירה ובעלת תעודה של מכללת "שימחת הלב".
 
כמטפלת בתרפיה בצחוק, אני מנחה סדנאות קבוצתיות במיוזיק צחוק, מעניקה טיפול אישי ביוגה צחוק, אימון אישי המשלב טיפול ביוגה צחוק, מנחה מסיבת רווקות, ערבי נשים, ימי הולדת, בת מצווה, ערבי גיבוש וכד'.
 
אני מאמינה שהצחוק הוא כמו תרגיל אירובי טוב. הצחוק מאוורר את הריאות ומשחרר את השרירים והעצבים. מחקרים שנערכו מצביעים על כך שהצחוק מאיץ את פעולת הלב, מעלה את לחץ הדם, מאיץ את הנשימה, מגביר את קליטת החמצן ואת שחרורו. בעת שאנחנו צוחקים צחוק בריא מופעלים הריאות והלב, שרירים שונים בכתפיים, בזרועות, בבטן, בסרעפת וברגליים. הצחוק טוב לבריאות!
 
הקליניקה שלי בחולון.
 
צרו עימי קשר טלפוני לקבלת יעוץ אישי.

טלפון:
072-2285980

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 לניווט אל הקליניקה באמצעות WAZE 
לחצו כאן
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

5.00

עוד באותו נושא:

רפואה משלימה בחולון, מלכה טוויטו, מלכה טויטו, רייקי בחולון, יוגה צחוק בחולון, ליצן רפואי בחולון, ליצנות רפואית במרכז, מיוזיק צחוק בחולון, תרפיה בצחוק בחולון, טיפול בלחץ נפשי בחולון, טיפול בסטרס בחולון, טיפול בביטחון עצמי בחולון, טיפול בדיכאון בחולון