ראשי | בריאות | מטפלים מומלצים | רחלי ביטון - טיפול בחרדות ואכילה רגשית בירושלים

רחלי ביטון - טיפול בחרדות ואכילה רגשית בירושלים

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
רחלי ביטון - טיפול בחרדות ואכילה רגשית בירושלים

רחלי ביטון - טיפול בחרדות, פחדים ובאכילה רגשית.

אתם מרגישים שאתם מתנהלים מתוך מתח ולחץ?
אתם מרגישים חסרי ביטחון וחסרי מנוחה?
אתם מרגישים שלסביבה יש השפעה גדולה על קבלת ההחלטות שלכם?
אתם מרגישים שאתם מפספסים משהו בחיים שלכם?

אני מייעצת לשינוי עצמי ולהעצמה. אני מטפלת ומייעצת בעזרת שיטות נלפ פלוס NLP+, דמיון מודרך, תרפיית קו הזמן (TLT- Time Line Therapy(TM ועוד. בטיפולים ובייעוץ האישי אני משלבת את כל שיטות הטיפול שלי על מנת להשיג את התוצאה האופטימאלית עבורך.

לעיתים אנשים אינם מודעים לטראומות עבר מודחקות אך סובלים מהסימפטומים שלהן- קשיים חברתיים, קשיים בזוגיות, קושי במציאת זוגיות או התמדה בה, קושי במציאת עבודה, פחדים לא מוסברים, הפרעות שינה, קושי בהתמודדות עם שינויים ועוד.
שיטת ה- NLP עוסקת בפתרון הבעיה לעומק, מתוך התת- מודע ולכן היא משיגה את השינוי משורש הבעיה, כך שהסימפטומים נעלמים ולא חוזרים.

אני מטפלת במגוון נושאים ובעיות כמו חרדות, פוביות, חוסר ביטחון עצמי, שיפור יחסים עם בן או בת הזוג ובמשפחה, טראומה, פוסט טראומה, בעיות במשפחה, להתגבר על פרידה קשה, אובדן ואבל, גמילה מהתמכרויות- מעישון, אכילה רגשית וכד', לשיפור עבודה בצוות ויחסי סמכות, לשינוי הרגשה של שנאה ביחסים במשפחה או בעבודה, לצאת מתקיעות בחיים, חיזוק המודעות עצמית, להאמין בעצמי וביכולותיי, העצמה וכד'.

לימודים:
* NLP+ פרקטישינר ומאסטר פרקטישינר
* גישת TLT

חדש - שיחת יעוץ טלפונית לכל רחבי הארץ.
שיחת הנחייה, ייעוץ וקבלת תשובות.
השיחה היא אישית ומקצועית - מפגש ראשוני במחיר מופחת.
אפשרות למפגשים טלפוניים נוספים בתהליך.
אפשרות לתשלום בכרטיס אשראי או בהעברה בנקאית

צרו עימי קשר טלפוני לקבלת יעוץ אישי.

טלפון:
072-2285591

קישור לאזור האישי שלי

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

0

עוד באותו נושא:

דמיון מודרך בירושלים, העצמה בירושלים, טיפול NLP בירושלים, רחלי ביטון, טיפול ביחרדות בירושלים, תרפיית קו הזמן בירושלים, שיטת NLP בירושלים, רחלי ביטון טלפון, רחלי ביטון כתובת, טיפול בקשיים חברתיים, טיפול בקשיים חברתיים בירושלים, טיפול באכילה רגשית, טיפול באכילה רגשית בירושלים, טיפול בהפרעות שינה בירושלים, טיפול טבעי בהפרעות שינה, טיפול טבעי בהפרעות שינה בירושלים, גמילה מהתמכויות בירושלים, חיזוק ביטחון עצמי בירושלים, טיפול להעלאת ביטחון עצמי, טיפול להעלאת ביטחון עצמי בירושלים, שיטת TLT, שיטת TLT בירושלים