ראשי | בריאות | מטפלים מומלצים | דורית ממן - טיפול בחרדות ופחדים באילת

דורית ממן - טיפול בחרדות ופחדים באילת

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

דורית ממן - טיפול בחרדות ופחדים  בעזרת טיפולי גוף-נפש ואימון אישי.
שיטות הטיפול שאני מתמחה בהן: רפלקסולוגיה, רייקי ואימון אישי וקבוצתי.

בעזרת הרפלקסולוגיה והרייקי אני יכול/ה לעזור במקרים של חרדה, פחדים, כאבי שרירים, קוצר נשימה, כאבי גב, בעיות במערכת העיכול, מערכת הנשימה, חיזוק המערכת החיסונית ועוד.

רפלקסולוגיה היא שיטה לאבחון וטיפול בבעיות ותופעות פיסיות, אנרגטיות ורגשיות-מנטאליות. מקור השם רפלקסולוגיה מהמילה השתקפות. העיקרון המנחה את תורת הרפלקסולוגיה הוא שלכל איבר בגוף, קיימת נקודה מקבילה בכפות הרגליים ולחיצה או עיסוי או טיפול בנקודה הנכונה בכף הרגל, תשפיע על האיבר המקביל בגוף, תרגיע, תאזן ותרפא אותו. בעזרתה ניתן לאבחן ולרפא בעיות שונות בגוף כמו לחץ וסטרס, בעיות במערכת העיכול, בעיות במערכת ההורמונאלית ועוד.

הרייקי היא שיטה עתיקה לריפוי טבעי שנתגלתה מחדש על ידי נזיר בודהיסטי יפני בשם מיקיאו אוסואי. כיום הרייקי היא אחת הטכניקות הנפוצות בעולם על ידי מטפלים ואנשים אשר למדו את הטכניקה בסדנאות שונות וברמות שונות והיא משמשת מיליוני אנשים בעולם לטיפול בבעיות שונות ושיפור איכות חייהם שלהם וחיי אחרים. הטיפול ברייקי מתבצע באמצעות הנחת כפות הידיים, הטעונות באנרגיית רייקי על הגוף במיוחד על מרכזי האנרגיה בגוף (הצ'קרות) שהן מעין גלגלי אנרגיה הפזורות לאורך הגוף ומאזן אותן.

בנוסף, אני מאמנת אישית וקבוצתית לנערים ומבוגרים מגיל 16 ומעלה.
לילדים ונוער אני עוזרת במקרים של בעיות חברתיות בבית הספר, דימוי עצמי נמוך, בעיות קשב וריכוז וכד'. כמו כן, אני מייעצת לזוגות ולמשפחות.
        
הניסיון והוותק שלי הוא מעל ל- 6 שנים.

הטיפולים והייעוצים מתבצעים באילת

טלפון:
072-2285938

קישור לאזור האישי שלי


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 לניווט אל הקליניקה באמצעות WAZE 
לחצו כאן
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

0

עוד באותו נושא:

דורית ממן, אימון אישי באילת, רייקי באילת