ראשי | בריאות | מטפלים מומלצים | גיא מסד - מנחה בכיר ב- NLP ובדמיון מודרך בהוד השרון

גיא מסד - מנחה בכיר ב- NLP ובדמיון מודרך בהוד השרון

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
גיא מסד - מנחה בכיר ב- NLP ובדמיון מודרך בהוד השרון

שמחים להכיר לכם את גיא מסד, מנחה בכיר ב- NLP ובדמיון מודרך.

גיא מסד - מנחה תהליכים אישיים והרצאות לשיפור מצבי בריאות ולהחלמה. מטפל בכאבי ראש ובטן, סחרחורות, שחרור מאלרגיות, פיברומיאלגיה, ליווי והתמודדות עם מחלת הסרטן ועוד.

ההיכרות שלי עם הדינאמיקה שבמסגרת היררכית גדולה, יחד עם העיסוק הנוכחי שלי, מאפשרים לי להעניק לכם הכוונה בהתאמה אישית. ניתנת לכם כאן הזדמנות ייחודית, לעצור, להגדיר מה כל אחד באמת רוצה מעצמו, בכל תחום ורמת עומק ולאחר תהליך קצר מועד תוכלו לצאת מצוידים לדרך חדשה.

מעט על השיטה:
דמיון מודרך ו – NLP הם כלים המושתתים על ההבנה כי לבני האדם ישנם דפוסי התנהגות החוזרים על עצמם. ניתוח דפוסים אלה הביא לפיתוח המודל אשר מאפשר לאדם לבצע למידה חדשה של דפוסי חשיבה והתנהגות. היכולת לדמיין סיטואציה כללית או אירוע בעתיד באמצעות דמיון מודרך, יחד עם השימוש במודל ה – NLP, סוללים את הדרך לשינוי תוך שימוש במכונה המדהימה שלנו - "המוח".

אני מזמין אתכם לחוות שינוי באיכות החיים באמצעות דמיון מודרך ו –NLP. תוכלו ליהנות משילוב של שתי גישות המאפשרות להעביר אליכם את השליטה על השינוי אותו אתם בוחרים לעשות, באמצעות טכניקות ייחודיות ומגוונות.

ממש כמו "הבמאים בסרט של עצמכם", "הסופרים בעלילה של חייכם", תוכלו לבחור את הנתיב בו תתקדמו מעתה ואילך.

תחומי התמחות: מנחה בכיר ב- NLP ודמיון מודרך (NLP MASTER PRACTITIONER).

הטיפולים מתבצעים בהוד השרון והמרכז.
 
לשאלות נוספות, התייעצות, הזמנת טיפול או קביעת פגישה אישית, צרו עימי קשר טלפוני.


טלפון
072-2285870

קישור לאזור האישי שלי

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 לניווט אל הקליניקה באמצעות WAZE 
לחצו כאן
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

0

עוד באותו נושא:

גיא מסד, גיא מסד טלפון, גיא מסד כתובת, גיא מסד המלצות, דמיון מודרך בהוד השרון, NLP בהוד השרון, נלפ בהוד השרון, טיפול בכאבי ראש בהוד השרון, טיפול בכאבי בטן בהוד השרון, טיפול בסחרחורות בהוד השרון, טיפול באלרגיות בהוד השרון, טיפול בפיברומיאלגיה בהוד השרון, ליוי והתמודדות עם מחלת הסרטן בהוד השרון, טיפולי שיפור מצב בריאותי והחלמה בהוד השרון