ראשי | בריאות | מטפלים מומלצים | מיכאל סץ' - רפואה סינית בתל אביב

מיכאל סץ' - רפואה סינית בתל אביב

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
מיכאל סץ' - רפואה סינית בתל אביב

מיכאל סץ' - O.M.D- מהמזרח באהבה. מיכאל סץ' נולד באוזבקיסטן וכבר בילדותו נחשף לרזי רפואת המזרח הרחוק. סבא וסבתא שלו היו מטפלים ברפואה עממית ומתוך שמונה עשר נכדים שנולדו להם, הוא ובת דודתו הם בעלי אותן יכולות מיוחדות הדרושות למקצוע: ידע, יכולת אבחון ואבחנה ואינטואיציה גבוהה במיוחד. בבגרותו הלך ללמוד את הנושא שריתק אותו מאז ומתמיד וכיום הוא מומחה לרפואה סינית עם התמחות בגניקולוגיה, אנדוקרינולוגיה ובעיות עור.

מיכאל מסביר: אני מטפל ברפואה סינית עתיקה המתבססת על הפילוסופיה של הרפואה הסינית. זוהי גישה מיוחדת ומתאפיינת ברמת הדיוק שלה. אני עובד עם מעט מחטים והתפיסה הכוללת של הגישה לאדם – שונה מכל שיטה אחרת. המיקוד הוא על האבחון הנעשה באמצעות בדיקת דופק ולשון שהן מדויקות מאוד. כל מקרה נבדק לגופו בהתאם לכל הסימפטומים ובעיקר מקורם. הטיפול באישה בגיל המעבר יהיה שונה מנערה צעירה, גם אם הם סובלים מאותה בעיה. שיטת האבחנה המבדלת מבוססת על תורת הענפים והגזעים ברפואה הסינית העתיקה. זה תחום עצום של ידע שבתקופה הקומוניסטית נאסר ללימוד והיה במשך שנים נסתר מכלל הציבור. כאשר התחילה זליגת הידע למערב, ניסו להכניס אותה לתבניות ופורמולות בסגנון המערבי, אבל זה פשוט לא עבד. שיטה זאת הינה ייחודית והמטפל בה צריך להיות בעל יכולת להגיע לתובנות עמוקות לגבי מצבו של המטופל, כדי לעזור לו. זאת גם הסיבה שבשיטה זאת אין צורך להשתמש במספר רב של מחטים כי רמת הדיוק מרבית. במשך השנים טיפלתי במספר עצום של אנשים בהצלחה מרובה. סוד ההצלחה כאמור היה באבחון ראשוני ואחר כך טיפול מתאים.

אני מטפל בילדים ובמבוגרים ומתמחה בגניקולוגיה, אנדוקרינולוגיה ומחלות עור.
יש הרבה מחלות שהרפואה הקונבנציונאלית לא יודעת איך לרפא אותן כמו משל פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס ועוד. ניתן לטפל ולסייע. אני גם עוזר לאנשים עם בעיות קרדיו וסקולריות, מטבוליזם משובש ובעיות עיכול בכלל, לחץ דם ועוד. במחלות שלא ניתן לרפא לחלוטין כמו למשל פסוריאזיס (מחלה פסיכוסומטית גנטית), אני מצליח להביא להקלה משמעותית ולנסיגה של המחלה כך שתופיע לעיתים רחוקות מאוד בלבד וכל זאת ללא תופעות לוואי קשות כמו שרפואה קונבנציונאלית.

מיכאל סץ, ראה ב'שטח' את תוצאות הטיפולים בנוסח המזרח הרחוק שהיו מקובלים כדרך חיים במחוזות ילדותו. הוא התבונן, התפעל והחליט שגם הוא רוצה לעשות 'מעשי ניסים' שכאלה ולעזור לאנשים חולים. במשך שנים רבות, הוא למד וחקר את הנושא לעומק והיום הוא עוזר לאנשים להירפא מתחלואים שונים ומשונים מהם סבלו במשך שנים ללא מזור.

הטיפולים מתבצעים בתל אביב.

טלפון:
072-2285839

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

5.00

עוד באותו נושא:

רפואה סינית, מיכאל סץ, גניקולוגיה, אטופיק דרמטיטיס, רפואה סינית בתל אביב