ראשי | בריאות | כל מה שרצית לדעת על | הצטננות כרונית ושפעת - מניעה וטיפול בדרך הטבעית

הצטננות כרונית ושפעת - מניעה וטיפול בדרך הטבעית

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

מניעה וטיפול בהצטננות כרונית ושפעת בדרך הטבעית

הצטננות כרונית ושפעת - מניעה וטיפול בדרך הטבעית הצטננות כרונית ושפעת - מניעה וטיפול בדרך הטבעית

לימפה, כלי דם לימפתיים וקשרי לימפה - הכלים הלימפתיים נעים במקביל לעורקים ולוורידים, מנקזים מוצרי פסולת  מרקמות, מסננים ומשמידים  אותם על ידי מאקרופאגים- תאים גדולים  אשר מכתרים והורסים חלקיקים זרים ופסולת מהתא. קשרי הלימפה מכילים גם לימפוציטים מסוג B  כדוריות דם לבנות, אשר בתגובה לנוכחות של נגיפים, חיידקים, שמרים ואורגניזמים אחרים יוצרים נוגדנים. התפקוד הלימפתי משתפר כתוצאה מהגברת הזרימה של נוזלי הלימפה באמצעות פעילות גופנית סדירה ונשימה סרעפתית-נשימה של מלוא הריאות, פורמולה הפועלת נגד חיידקים, פטריות ווירוסים המגרה את הפעילות של המאקרופאגים ויכולה לשפר את פעילות הלימפה. גם תזונה שאינה מכילה רמות גבוהות של שומנים, סוכרים, חלבונים, עוזרת לתפקוד תקין של מערכת הלימפה.

הטחול- הטחול הוא המסה הגדולה ביותר של רקמה לימפתית בגוף. בין יתר תפקידיו, יצירת לימפוציטים, כיתור חיידקים ופסולת מהתא והשמדתם, הריסת תאי דם וטסיות דם תשושים. ניתן לחזקו על ידי תמציות של רקמת טחול המגבירה את כדוריות הדם הלבנות בעת מחסור קיצוני. חותם זהב במינון הומאופתי משפר את פעילות הטחול, על ידי כך שהוא מעודד את זרימת הדם דרכו וכך מגביר את פעילות המאקרופאג, אשר מכתר והורס חלקיקים זרים ופסולת מהתא.

הכבד- הכבד מייצר את רוב הלימפה בגוף, שלמות מערכת הלימפה תלויה מאוד בסוגים מיוחדים של מאקרופאגים הקיימים בכבד. אשר אחראים לסינון חיידקים, נגיפים שמריים כמו הקנדידה אלביקנס ותרכובות רעילות הנקלטות על ידי מערכת הקיבה והמעיים. ניתן לשקם את הכבד על ידי פורמולה מצמחי מרפא וכן על ידי תזונה נכונה.

טרשת עורקים– והסתיידויות בכל הגוף גורמים לזרימת דם חלשה, להאטה בסילוק הפסולת , למחלות פרקים ולשחיקת סחוסים, לדלקות בגידים, לפגיעה במסתמי הלב ובעורקים הכליליים, לקטראקט. הטיפול על ידי תזונה מיוחדת ופורמולה מצמחי מרפא המנקה את ההיסתיידות בכל הגוף.

מערכת העיכול ומתח– כאשר הגוף נמצא במצב של מתח מתמשך שאינו מתפרק בזמן בגלל תפקוד כבד לקוי, נפגעת מערכת העיכול בגלל שרוב הדם מופנה לשרירים על חשבון מערכת העיכול ועקב כך נספגים לדם  חומרים לא מעוכלים, שהגוף מזהה אותם כגופים זרים, תוקף אותם ונוצרים דלקות בגוף, אלרגיות, חולשה במערכת החיסון ונטיה למחלות שונות, כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, רמת שומנים וכולסטרול גבוהה בדם, הטיפול על ידי תזונה מתאימה  ופורמולה מצמחי מרפא.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על יחיאל תורג'מן

 

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

5.00

עוד באותו נושא:

שפעת, כל מה שרצית לדעת על, הצטננות כרונית ושפעת - מניעה וטיפול בדרך הטבעית, הצטננות כרונית ושפעת, כל מה שרצית לדעת על הצטננות כרונית ושפעת - מניעה ו