ראשי | בריאות | רפואה משלימה | אירידולוגיה

אירידולוגיה

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

אירידולוגיה מורכבת משתי מילים , איריס – קשתית ולוגיה – תורה, מכאן ניתן להבין שאירידולוגיה היא שיטת אבחון על פי קשתית העין.

אירידולוגיה אירידולוגיה

אבחון אירידולוגי מאפשר לאבחן את מצבו של המטופל הן במישור הפיזי והן במישור המנטלי ע"י התבוננות בסימנים המצויים על קשתית העין ( האזור הצבעוני).

אבחון אירידולוגי הינו תהליך מהיר ופשוט ומאפשר מבט לתוך גופו ונפשו של המטופל. לא בכדי העיניים מכונות ראי הנפש, הן מתחילות להיווצר ישירות במוחו של העובר כבר לאחר 22 יום ולכן הקשר ההדוק בין תחושותינו והרגשתנו לבין מה שמשקפות העיניים.

האירידולוגיה הינה דרך מצוינת לאבחון, היא איננה כלי טיפולי.

מה ניתן לאבחן באמצעות אירידיולוגיה:
חוזק מערכת החיסון
נטייה תורשתית
תפקוד מערכות ואיברי הגוף השונים
זיהוי מחלות ושלבי התפתחותן
מבנה האישיות וכישורים מנטלים
ספיגה של חומרים בגוף
מצב חומציות / דלקתיות / רעילות בגוף
אבחון מחלות טרם התפרצותן

חשוב לציין שבאירידולוגיה ניתן לזהות נטייה למחלות, במקרים רבים אני ממליץ לאחר האבחון האירידיולוגי לגשת לרופא קונוונציונלי לשם בירור.

היסטוריה של אירידולוגיה
ההיסטוריה של האירידולוגיה מתחילה בסין, טיבט ומצרים וממשיכה דרך היפוקרטס היווני. וון פיקזלי נחשב כאבי האירידולוגיה המודרנית שבה אנו עוסקים, פיקזלי היה רופא כירורג שעקב אחר מטופליו תוך הסתכלות בשינויים בקשתית במהלך ואחרי תהליכים רפואיים, הוא גילה שהקשתית מכילה מידע רב אודות המטופל, קווים וצורות שונות הפזורות לאורך הקשתית. במרוצת הזמן הוא מיפה את הקשתית לאזורים המקבילים לאיברי גופנו.

וון פיקזלי גילה לראשונה את הקשר בין קשתית העין למערכות הגוף כבר בנערותו, הסיפור המפורסם שבהיותו ביער הוא הבחין בינשוף שבור רגל, הוא לקח אותו לביתו ושם הבחין בסימן שחור בעינו, תוך כדי הטיפול בינשוף וון פיקזלי שם לב לשינויים שעוברים על הסימן עד להיעלמותו המוחלטת.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על דרור וייסר

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

5.00

עוד באותו נושא:

רפואה משלימה, טיפולים ברפואה משלימה, קשתית העין, אירידולוגיה, שיטת אבחון על פי קשתית העין