ראשי | בריאות | רפואת שיניים | אלו ורה וטיפולי שיניים

אלו ורה וטיפולי שיניים

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

בעבר הרחוק, אנשים היו מוצאים זרד, שוברים אותו, ומשתמשים בו כקיסם לניקוי השיניים. בתקופות מאוחרות יותר, ערבבו אבקת אפיה עם מלח וניקו את השיניים בתערובת זאת. כיום, ניקוי השיניים היא מלאכה קלה הרבה יותר, וקיימים סוגים רבים של משחות לניקוי השיניים.

אלו ורה וטיפולי שיניים אלו ורה וטיפולי שיניים

רוב משחות השיניים משווקות בעזרת פה בריא ושיניים לבנות ומבהיקות, בשל קביעה זו אנו מצחצחים את השיניים חזק ומשפשפים את שכבת המגן ושוכחים את החניכיים. הברקת השינים ברוב משחות השינים היא תוצאה ישירה של אבנים קטנות המשפשפות את האמיל שהוא מעטפת ההגנה של השן.

אנשים רבים, מחוסר ידע ומתוך המחשבה של "שיניים מבריקות הן שיניים נקיות ובריאות" אך ברק וחור בו... מטרתו של צחצוח השיניים הוא שמירה על הפה-חניכיים-שיניים-לשון. חלקי מזון רוק וחיידקים קיימים בתוך הפה זהו השלב ראשון במערכת העיכול.לאחר לעיסת המזון נשארות שאריות ומוצאות מקומות מסתור בפה. המקומות המועדפים הם החיבורים בין החניכיים והשיניים. שם אין תנועה של מזון ורוק ומי שנכנס נשאר. הדרך היחידה להוציא את מה ש"נתקע" הוא ע"י ניקוי מכני. ניקוי מכני מצוין הוא עיסוי קצה החניכיים עם מברשת השינים בתנועות סיבוביות למעלה ולמטה. פעולה זו תוציא את הלכלוך התקוע, אך מה עם המלחמה בחיידקים ובשאר מרעין בישין השוכנים בפה ומה אם נפצעו החניכיים מהשפשוף המכני, ומה אם החניכיים כבר לא מה שהיו פעם קצת נסוגות קצת מדממות וקצת כואב לפעמים אנו משתמשים בג'ל האלו ורה ופרופוליס המתנה של הטבע.

תכונותיו של הג'ל המופק מצמח האלו ורה יכול לסייע לפינו למנוע את התחלואים ולהועיל מאד למלחמה במזיקי הפה. מתנה נוספת שנתן לנו הטבע הוא הפרופוליס "האנטיביוטיקה של הדבורה בטבע".השימוש בפרופוליס נרחב ושימוש האדם בפרופוליס הוא לשימושים הזהים לשימושים של הדבורה בפרופוליס, מלחמה במזיקים חיידקים בקטריות וריקבון חברת פוראוור ליוינג פרודקטס יצרה עבורנו את פוראוור ברייט, משחת שיניים המורכבת מג'ל אלו ורה ופרופוליס בריכוזים גבוהים.

השתמשו בכדור בגודל האפון מהמשחה על מברשת השיניים שלכם לבריאות הפה
ההשפעות האנטי דלקתיות של ג'ל מצמח האלו ורה בשימור בריאות הפה ובמיוחד בתופעות של חניכיים מדממות ושל כיבים בפה. האלו ורה חודר ומזין תאים, מסייע לגוף להתמודד עם חתכים פצעים דלקות ונסיגת חניכיים, מתמודד ביעילות עם חיידקים ובקטריות, מספק מינרלים ויטמינים וחומצות אמינו ישירות לחניכיים ולשכבה הפנימית של הפה אצל מבוגרים ואצל צעירים כאחד ובעצם מסיע לגוף לתקן נזקים אלו במהירות.

ההשפעות האנטיבקטריליות של האלו ורה מחקרים עצמאיים שנערכו ע"י מומחים ידועים בשטח רפואת השיניים על השפעת ג'ל האלו ורה המיוצב על בקטריות הוכיחו כי אלו ורה משמיד ביעילות רבה את הבקטריות הגורמות לעששת.ע"י פיקוח על הבקטריות אנו מונעים עששת וכתוצאה מכך אנו מונעים ריקבון של השיניים גם כן

השן בצורה הדרגתית בגלל השימוש בחומרי שחיקה לרוב אבני פומיס או סיליקה נשחקת ו"אבן" של שיניים יכולה להתקבע. מטרתנו היתה ליצור מוצר מעולה, שינקה את השיניים אך לא ישחוק אותן.
ע"י ניקוי יסודי של מברשת שיניים ומשכת השיניים "פוראוור ברייט" בכמות הזהה לגודל אפון וללא חומרי שחיקה, האמיל חוזר למצבו המבריק ללא שריטות אמייל חלק נשאר נקי יותר לאורך זמן רב יותר וה"אבן" אינה נתפסת על השן

הפרופוליס האנטיביוטיקה הטבעית, הוכח כתוסף יעיל ביותר להשגת בריאות פה מושלמת, בשל יעילותו בהתמודדות עם חידקים בקטריות ווירוסים. שימוש יום יומי במשחת השיניים פוראוור ברייט עם האלו ורה והפרופוליס ישמר את בריאות הפה ויסיע לגוף להתמודד בקלות עם דלקות חניכיים נסיגת חניכיים
בהרבה מקרים מגיעים מטופלים לרופא שיניים כאשר הם בחסך מבחינה תזונתית. חסך זה יכול להוביל לבעיות שונות בחניכיים וכן בשיניים.לכן על כל אחד להחליף את המזונות הפחות מזינים והמזיקים שאנו צורכים באבות מזון ממקורות ידידותיים לנו כמו פירות וירקות טריים ופחות סוכרים וממתקים פחות קמח לבן ועוד.

מספר רב של בעיות חניכיים ובעקבותיהם בעיות שיניים יכולות להיפטר בעזרת מוצרי אלוורה
כאבי צמיחת שיניים אצל תינוקות ירגעו עם מריחת ג'ל אלו ורה על החניכיים.הג'ל של פוראוור מיועד לשימוש פנימי וחיצוני כאחד, אצל תינוקות ילדים ובוגרים.
ניתן לטפל בעזרת אלו ורה בבעיות כמו:

דלקת חניכיים - הנובעת מפטריות ובקטריות בעזרת פוראור ברייט וג'ל למריחה

הרפס סימפלקס -שילוב של ג'ל לשתיה ובי פרופוליס עם מריחה של ג'ל או אלו פרופוליס על האזור הפגוע.הוירוס לא יעלם אלא ימצא תחת פיקוח.קיים סוג נוסף של הרפס - הרפס זוסטר המופיע על הגוף ומגיב לג'ל אלו ורה למריחה

שקע שן לאחר עקירה-מילוי השקע בג'ל למריחה.השקע נרפא מהר יותר והעצם צפופה יותר אם מבצעים תוך 24 שעות

טיפול שורש- ג'ל למריחה משמש לשימון ולחבישה.בעת הטיפול עצמו מוחדר ג'ל לתוך השורש כדי לחטא ולהאיץ את הריפוי

דלקות חניכיים בעת הריון הן תופעות נפוצות והפיכות בעזרת פוראור ברייט וג'ל אלו ורה למריחה

פצעים מתחת לתותבות- נובעים לעתים מפטריות בד"כ גם גורמים לריח לא נעים או פצעי לחץ. אפשר למלא את חלל התותבת עם ג'ל למריחה ובמקרה של פצעי לחץ לטפל גם בתותבת אצל רופא השיניים או הטכנאי

מחלת פינצר- כיסים בחניכיים- למלא אותם בג'ל לשם פיקוח על הבעיה,לעיתים נמנעים ניתוחי החניכיים.

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

5.00

עוד באותו נושא:

שיניים, מרפאות שיניים, טיפולי שיניים, ניקוי שיניים, אלורה וטיפולי שיניים