ראשי | ניו אייג | יועצים רוחניים מומלצים | מירב עטר הדר - נומרולוגיה וקלפים בקרית גת

מירב עטר הדר - נומרולוגיה וקלפים בקרית גת

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

מירב עטר הדר - מיסטיקנית, נומרולוגית וקוראת בקלפים. אני גם מאמנת אישית ומשלבת אימון אישי עם מיסטיקה.

כנומרולוגית ומאמנת אישית אני עוזרת ופותרת בעיות בנושאים החשובים בחיים, כגון: זוגיות ואהבה, התאמה זוגית, מציאת זוגיות, פרנסה, הריון ולידה, מתי אכנס להריון, פריון, בחירת מקצוע, קריירה ולימודים, משפחה וילדים, בחירת שם, עסקים, קניית/מכירת/השכרת בית, הרגשת תקיעות, חוסר מימוש בחיים, חוסר ביטחון עצמי ועוד....

אני מאמינה שהכול כתוב והרשות נתונה ולכן, בייעוץ האישי אני נותנת לך גם מפה נומרולוגית עם תחזית לשנים הקרובות ובה ייעוץ והכוונה בכל תחומי החיים והסבר על התקופה הנוכחית בחייך.
אני נותנת הכוונה אודות מצבים שעליך לשים לב אליהם בעתיד ותשובות לשאלות המעסיקות אותך.

למדתי אימון אישי ב‏תות תקשורת ותוצאות - ביה"ס להכשרת מאמנים‏ ונומרולוגיה אצל ענבל לוי - המרכז לנומרולוגיה ולצמיחה אישית.

מקיימת סדנאות והרצאות באופן קבוע באזור אשקלון, באר שבע והסביבה, ניתן לתאם מראש.

* הרצאה חדשה - מילדה אדישה לאישה נחושה - הרצאה על התמודדות אישית וחברתית עם כבדות שמיעה, על התכחשות ללקות, על הפיכת קושי לכוח, על הגשמה עצמית ואישית מתוך מקום של אהבה לזולות, חמלה, אמונה ונחישות.

צרו עימי קשר טלפוני לקבלת יעוץ אישי.

טלפון:
072-2285642

קישור לאזור האישי שלי

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

0

עוד באותו נושא:

בחירת שם לתינוק, מירב עטר הדר, נומרולוגיה בקרית גת, מיסטיקה בקרית גת, מיסטיקנית בקרית גת, אימון אישי בקרית גת, קריאה בקלפים בקרית גת, בדיקת התאמה זוגית, בדיקת התאמה זוגית בקרית גת, בדיקת התאמה זוגית בדרום, יעוץ בבחירת שם לתינוק, העצמה בקרית גת, העצמה בדרום, העצמה אישית בדרום