ראשי | ניו אייג | יועצים רוחניים מומלצים | רות מנשה - העצמה נשית והתחדשות רוחנית בנס ציונה

רות מנשה - העצמה נשית והתחדשות רוחנית בנס ציונה

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
רות מנשה - העצמה נשית והתחדשות רוחנית בנס ציונה

רות מנשה - מטפלת ברפואה משלימה ומיסטיקנית המתמחה בהעצמה נשית ובהתחדשות רוחנית בקליניקת "מרפאת האמת" שבנס ציונה. אני מטפלת באנרגיות, ברייקי ובשיטת 'ההתחברות מחדש' עוסקת בנומרולוגיה, קרניים קוסמיות וגם מלמדת מודעות עצמית ודמיון מודרך.

בשעת טיפול אני משלבת כלי טיפול מגוונים ללא מגע פיסי, ללא תופעות לוואי וללא שימוש במכשירים, תכשירים או תפילות כל שהן. השיטה של "ריפוי בהתחברות מחדש" מתאימה לכל אדם שמעוניין לגלות את הייעוד שלו בחיים ולקבל את האומץ הכוח והעוצמה להגשים את דרכו, ללא פחד וללא מעצורים. למעשה ניתן לומר שהשיטה מסייעת לאנשים לצאת ממצבי תקיעות בחייהם ולהתקדם לכיוון נכון יותר עבורם.

* אני מעניקה טיפולים בקליניקה וגם טיפולים מרחוק ולכל מטופל אני גם מעניקה במתנה מפה נומרולוגית (המתבססת על ניתוח תאריך לידה עברי ולועזי) וטיפול אנרגטי בקרניים קוסמיות.

אני אחות מוסמכת בעלת וותק של כשלושים וחמש שנה ומטפלת בקליניקה לרפואה משלימה בשם "מרפאת האמת". בעבר, כמאסטר ברייקי קורונה ורייקי אוסואי, טיפלתי בהרבה מטופלים בעזרת טיפול אנרגטי, היום, בגלל שהאנרגיות של הריפוי בהתחברות מחדש כוללות בתוכן את האנרגיות של הרייקי, בחרתי להשתמש במלוא הספקטרום האנרגטי.

הטיפולים והייעוצים שלי מתקיימים בנס ציונה.

צרו עימי קשר טלפוני לקבלת יעוץ אישי.

טלפון:
072-2285853

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 לניווט אל הקליניקה באמצעות WAZE 
לחצו כאן
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

0

עוד באותו נושא:

רות מנשה, דמיון מודרך בנס ציונה, מיסטיקה בנס ציונה, מיסטיקנית בנס ציונה