ראשי | ניו אייג | העצמה והגשמה עצמית | המחסנים הקוסמיים

המחסנים הקוסמיים

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

חשוב עד כמה נפלא היה לו יכולת לגשת למכולת השכונתית ולרכוש שם אריזה של אנרגיית אהבה. או אולי שקית של אומץ… או קופסת שמחה ועליצות…ושמא קצת מרץ, תקווה והרבה…. תשוקה… אח… איזה חלום!

המחסנים הקוסמיים

חשוב עד כמה נפלא היה לו יכולת לגשת למכולת השכונתית ולרכוש שם אריזה של אנרגיית אהבה. או אולי שקית של אומץ… או קופסת שמחה ועליצות…ושמא קצת מרץ, תקווה והרבה…. תשוקה… אח… איזה חלום!

אם הרעיון מתאים לך ואתה מתענג עליו, דע שהוא אינו בגדר חלום! המציאות אפילו טובה מן החלום: מצרכים כאלה קיימים גם קיימים. ולא במכולת השכונתית אלא ממש במקום בו אתה נמצא כרגע. וטוב מזה – הם אינם עולים לך פרוטה, הכל בחינם, בשפע ובלי טרחה.

המחסנים הקוסמיים הנם מאגרי אנרגיה, שבעה במספר. אני אביא כאן שישה מתוכם. המדריכים שלי בקשוני שלא לפרסם עדיין את השביעי. (הוא נגיש רק לבעלי זכאות בדרגה רוחנית גבוהה במיוחד): מחסן קוסמי של אהבה. מחסן קוסמי של שמחה. מחסן קוסמי של מרץ. מחסן קוסמי של תקווה. מחסן קוסמי של אומץ. ומחסן קוסמי של תשוקה.

אהבה, שמחה, מרץ, תקווה, אומץ ותשוקה אינם רק מושגים או רעיונות מופשטים, אלו הן אנרגיות אלוהיות. חסך באנרגיות אלו, או בחלקן, גורם לסבל ומצוקה אצל האדם. הוא קמל, נוטה לדיכאונות ומצבי רוח רעים, חולה בקלות, אינו מאוזן, חסר מנוחה, רעב תמידית, עייף וחסר חיים.

היקום מושיט לך יד לעזרה - קח והטען כפי יכולתך.

ההטענה
פנה בלבך אל המחסנים הקוסמיים ובקש טיפול. ברגע שאתה מתכוונן אליהם – הם נדרכים להקשיב לך ולפעול. למעשה, מופקד על כל מחסן-קוסמי מלאך שומר, עמו אתה יכול לשוחח.

טקסט להזמנת אנרגיה: "אני פונה למחסן קוסמי של אהבה ומבקש להטעין אותי באנרגיה הנפלאה שלך עד כמה שאוכל להכיל".
בצורה זו של פנייה תשוגר אליך מן המחסן הקוסמי מסה של אנרגיה בהתאם לצרכיך ולגודל החסך שלך. אנרגיה זו נטענת בבת אחת דרך הצ`אקרות. באותו אופן אתה יכול לפנות לכל מחסן קוסמי שתרצה ולבקש אנרגיה.

אתה יכול לפנות אל כל ששת המחסנים הקוסמיים באותה הזמנה ולבקשם לטפל בך בו זמנית.
טקסט להזמנת אנרגיה מכל המחסנים: "אני פונה למחסנים קוסמיים של אהבה, שמחה, מרץ, תקווה, אומץ ותשוקה ומבקש להטעין אותי באנרגיות הנפלאות שלכם עד כמה שאוכל להכיל".

צורה אחרת של הטענה מן המחסנים הקוסמיים היא ביצירת חיבור על ידי ערוצים (כמו החיבור עם ארבעת האלמנטים של היקום). זה מאפשר הטענה לאורך זמן תוך שליטה ומעקב אחר הנעשה.
טקסט: "אני פונה אל מחסן קוסמי של שמחה. אני מתחבר אליך ב– 50 ערוצים, ומבקש להזרים אלי את האנרגיה הנפלאה שלך במשך כל היום."

כנ"ל אתה יכול, לפי מידת הצורך שלך, להתחבר בו זמנית אל כל המחסנים.
טקסט: "אני פונה אל כל המחסנים (של אהבה, שמחה, מרץ, תקווה, אומץ ותשוקה). אני מתחבר אל כל אחד מכם ב – 100 ערוצים ומבקש להזרים אלי את האנרגיות הנפלאות שלכם."

אתה יכול להזמין טיפול כזה עבור זולתך. אתה יכול לעשות הסכמים עם המחסנים הקוסמיים ולקבוע אתם טיפולים למשך השבוע או החודש.

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

5.00

עוד באותו נושא:

אימון אישי, מודעות עצמית, הגשמה עצמית, רוחניות, המחסנים הקוסמיים, אנרגיות