ראשי | ניו אייג | מיסטיקה וקבלה | גלגול נשמות

גלגול נשמות

מאת
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font

האם אתם מאמינם שהמוות זה באמת הסוף, או רק ההתחלה? האם הכל מקרי, או אולי תולדה? ולמה אנחנו בעצם פה, בשביל הכיף? או אולי בשביל הנשמה...

גלגול נשמות גלגול נשמות

לא מעט אנשים מאמינים מסיבות שונות ומשונות כי המוות הוא אולי סופו של הגוף הפיזי אבל בהחלט לא סופה של הנשמה. היא נולדת מחדש לשם התחלת חיים חדשים על פני האדמה. בכל גלגול מחדש, מוצאת לעצמה הנשמה את הזמן, המקום והגוף הפיזי הנכון על מנת להמשיך את צמיחתה הרוחנית, זו שלעולם, אבל לעולם לא נגמרת. "עד שהמוות יפריד בינינו"...
 
מטרת הגלגול היא התיקון. הצמיחה הרוחנית, הרגשית והמוסרית. בכל גלגול שעובר אדם נגזר עליו להתפתח, ללמוד מחדש או אולי ליישם לקחי עבר ושיעורים שלא הספיק או לא השכיל ללמוד.
 
כל גלגול כזה מותיר את חותמו בתת המודע. המידע נצרב והוא טמון שם לנצח. התיקון הנעשה בין היתר על הסמך המידע שנצרב. הנשמה המתגלגלת צריכה בין היתר להשתחרר מהמשקעים הפחדים, האובססיות, מערכות היחסים הקשות ושאר המידע שנצרב בה. בהחלט לא עניין של מה בכך.
 
הלא מודע, זה שטומן בחובו את המידע הצרוב, מסייע בסופו של דבר לנשמה המתגלגלת. הוא ממגנט לחייה ארועים הדומים לארועים שנחוו בגלגולים הקודמים. הוא מוביל אותה לארועים דומים לפי חוק הטבע "דומה מושך דומה". המטרה היא להאיר על קיומם ולהעיר אותם על מנת לשחררם. אותו הדין חל גם על מערכות יחסים בין אישיים וחברתיים כאשר כאן פועל חוק קוסמי נוסף והוא "חוק הבומרנג".
 
לפי החוק, אם חוק זה אומר שאם אי פעם בעברנו פגענו באחר בכל נושא, תהיה הסיבה אשר תהיה. או שעשינו דברים בניגוד לחוקי הטבע: בגידה, רצח וכיוצ"ב... הרי עתה על מנת שהדבר לא יחזור על עצמו, עלינו להיכנס לנעליו של אדם שנפגע ולחוש על בשרינו מה הרגיש הצד הפגוע, זאת על מנת שהדברים לא יחזרו על עצמם.

 לסיכום:
ניתן לומר כל לכל אחד יש מאזניים פנימיים כאשר הטבע מאלץ אותנו להגיע לאיזון ולכן כל דבר הקורה בחיים אינו מיקרי. כל דבר הוא בין היתר תולדה של הגלגולים הקודמים, הבאים לידי ביטוי בגלגול הנוכחי.
 
אנו יכולים בטכניקה של שחזור גלגולים קודמים לחוות את המאורעות ולשנות אותם מתוך הבנה וקבלת מצבים קיצוניים. בעזרת כוחות הריפוי שנמצאים בכל אחד מאיתנו ובמיוחד על ידי הסליחה. כמו כן, חוויות אלו יעזרו לנו לא לעשות לזולת מה ששנוא עלינו, דבר שיתקן מערכות יחסים מורכבות או בעייתיות, ישחרר אותנו מהרגלים ומהתנהגויות לא רצויות ויתקן את מצב החיים העכשווי וכמובן יעזור לגלגול נשמות עתידי חיובי יותר.
 
שלכם:
נילי רווה. מטפלת בתקשור והילינג ע"י שחזור גלגולים ככלי לצמיחה, לזרימה ושיפור בכל תחומי החיים.

לייעוץ בשיחה אישית עם נילי רווה לחצו כאן

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


דרג תוכן עמוד זה

0

עוד באותו נושא:

תקשור, עולם הנסתר, ריפוי, גלגול נשמות